Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

Wybierz język

Zarządzenie Wójta Gminy Kamiennik w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Nr 24/2015

Wójta Gminy Kamiennik

z dnia 20 kwietnia 2015 r.

 

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

 

                                          Na podstawie art. 182 §1 ust.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy ( Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) zarządzam co następuje:

 

§ 1

 

W celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. powołuję obwodowe komisje wyborcze w następujących składach:

 

I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Kamienniku

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

Edyta Centomirska

Cieszanowice

Wskazana przez Wójta

2.

 

Michał Wandzel

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Janusz Korwin -Mikke

3

 

Violetta Burysz

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

 

Elżbieta Tkacz

Kłodobok

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

 

Jolanta Lewicka

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

 

Teresa Bołdak

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

 

Karolina Ciesielska

Chociebórz

 

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

8

 

Jarosław Burysz

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

9

 

Joanna Pawlik

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Janusza Kowalskiego

 

II Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Lipnikach

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

Katarzyna Popów

Lipniki

Wskazana przez Wójta

2.

Łukasz Kuśmierek

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Korwin -Mikke

3

Dorota Gałgańska

Goworowice

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

Teresa Zibura

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

Anna Szpigiel

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

Teresa Butor

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

Agnieszka Włudyga

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

  8

Krystian Rzyha

 Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

9

Patryk Mordarski

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Tanajno

 

III Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Karłowicach Wlk.

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1

Violetta Przedwojewska

Jaszów

 

Wskazana przez Wójta

2

Anna Wandzel

 

 Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Korwin -Mikke

 

3

Elżbieta Łabys

Wilemowice

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

Zdzisław Tuszyński

Karłowice Wlk.

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

Barbara Jędral

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

Anna Kaczmarek

Karłowice Wlk.

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

Rafał Luft

Goworowice

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

8

 

Beata Wylężek

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

9

 

Agnieszka Łukaszewicz-Mołczan

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Janusza Kowalskiego

 

 

IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Szklarach

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

 

Barbara Kaczorowska

Szklary

 

Wskazana przez Wójta

2.

Tomasz Fujarczuk

Szklary

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Korwin -Mikke

3

Katarzyna Caputa

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

Anna Marciszczuk

Szklary

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

Danuta Hrehoruk

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

Marcin Mularczyk

Lipniki

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

Dariusz Skowronek

Szklary

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

 

8

Marcin Ochociński

Szklary

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

9

 

Renata Gruszka

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Janusza Kowalskiego

 

V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Goworowicach

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1

Ewa Wisła -Nawerska

Otmuchów

Wskazana przez Wójta

 

2

Piotr Wandzel

 

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Korwin -Mikke

 

3

Paula Ciesielczyk

Białowieża Dolna

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

Joanna Tuszyńska

Kłodobok

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

Joanna Kotwa

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

Paweł Kaczmarek

Karłowice Wlk.

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

Mirosława Fujarczuk

Goworowice

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

8

Lucyna Frolow

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

 

VI.. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Karłowicach Wielkich

 

 

Lp

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1

Monika Łukomska

 

 Kamiennik

Wskazana przez Wójta

2.

Dariusz Cyruliczek

Szklary

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Korwin -Mikke

 

3

Agnieszka Tęcza

Zurzyce

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Adama Jarubasa

4

Anna Łukasiewicz

Karłowice Małe

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzeja Dudy

5

Adrian Rzyha

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Jacka Wilka

6

Tomasz Tkacz

Karłowice Wlk.

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisława Komorowskiego

7

Jolanta Sączek

Goworowice

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Magdaleny Ogórek

8

Paulina Koźbiał

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pawła Kukiza

9

Grzegorz Imielski

Kamiennik

KW Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Janusza Kowalskiego

 

 

§ 2

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia