Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

Kolejne rekrutacje do Umicore

Umicore zbuduje w Nysie zaawansowany technologicznie zakład produkcji materiałów akumulatorowych i zatrudni wielu wykwalifikowanych pracowników. Firma rozpoczęła kolejny etap rekrutacji na 9 stanowisk kierowniczych, między innymi: kierownik jakości, kierownik IT czy kierownik logistyki.

Wszystkie otwarte pozycje można znaleźć na stronie www.rbm.umicore.com/en/careers/

Większość operatorów i innych pracowników technicznych, takich jak kontrola jakości, utrzymanie ruchu, laboratorium, magazyn i logistyka, zostaną zatrudnieni od 2020 roku. Każde ogłoszenie zostanie opublikowane na stronie internetowej Umicore. Ogłoszenia będzie można znaleźć również na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie (www.pup.nysa.pl), który będzie wspierał proces rekrutacji. Radzimy regularnie sprawdzać powyższe strony i aplikować tylko w otwartych naborach. Wypełniając swój profil na stronie Umicore, można otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy.

Umicore przywiązuje dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników i ma na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy dla wszystkich osób pracujących w zakładzie w Nysie. Wszyscy nowi pracownicy przejdą kompleksowy program szkoleniowy.