Debata nad raportem o stanie gminy
Szanowni mieszkańcy, informujemy, że na sesji Rady Gminy Kamiennik 27 czerwca 2023 r. o godz. 8.00 odbędzie się debata nad raportem o stanie gminy Kamiennik za 2022 rok, który przedłożony został Radzie Gminy przez Wójta Gminy.
Nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której mogą zabierać głos mieszkańcy gminy (maksymalnie 15 osób). Osoby, które chcą uczestniczyć w debacie prosimy o złożenie do Przewodniczącego Rady Gminy pisemnego zgłoszenia, popartego podpisami co najmniej 20 osób (lista poparcia musi zawierać imię, nazwisko i podpis osoby popierającej mieszkańca). W zgłoszeniu powinno znaleźć się imię i nazwisko oraz adres zamieszkania mieszkańca zamierzającego wziąć udział w debacie.
Zgłoszenia mieszkańców będą przyjmowane w Urzędzie Gminy w Kamienniku przy ul. 1-go Maja 69 w Biurze Rady Gminy pok. 2 do 26 czerwca 2023 r. w godzinach pracy urzędu.
Raport o stanie gminy Kamiennik za 2022 rok.pdf (809,35KB)
Załącznik uchwały 2022 r.pdf (256,16KB)
Zgłoszenie mieszkańca do debaty.doc (82,53KB)
Data publikacji: 13-06-2023 13:50
Modyfikował(a): Marcin Minkowicz
Data modyfikacji: 13-06-2023 13:51