Szkolenie: Odporność gminy i sołectwa na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa

Informuję, że w dniu 14 kwietnia 2026r. o godzinie 8:30 odbędzie się w GOK-u przy ul. Słonecznej 7, szkolenie pn: ,,Odporność gminy i sołectwa na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa Państwa’’

 

Szkolenie organizowane jest przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Brzegu.

Szkolenie obejmuje m.in., zagadnienia takie jak:

  • Ciągłość działania administracji publicznej i zapewnienie kluczowych procesów,
  • Zaopatrzenie w energię,
  • Reagowanie na sytuacje kryzysowe
  • Zaopatrzenie w wodę i żywność
  • Działania w przypadku zdarzeń z dużą liczbą poszkodowanych,
  • Zapewnienie łączności,
  • Organizacja transportu cywilnego

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu przygotowań gmin i sołectw do reagowania w sytuacjach zagrożenia oraz wzmocnienie współpracy na poziomie lokalnym.

 

Zapraszamy do udziału!

Wójt Gminy Kamiennik
Kazimierz Cebrat


Data publikacji:
 13-04-2026 14:35

Najnowsze informacje z Biuletynu Informacji Publicznej

Przewiń do góry