Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

Zaproszenie do udziału w szkoleniach PIP

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza pracodawców do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu, w ramach programu promocyjnego „Osiągaj sukces w zgodzie z przepisami prawa pracy. Zdobądź Dyplom PIP". Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.

Pracodawcy uczestniczący w szkoleniach otrzymają materiały (broszury), przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. Listę kontrolną z komentarzem”,  za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji.  

W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem. Na uczestników programu czekają prestiżowe Dyplomy Państwowej Inspekcji Pracy wręczane na corocznej uroczystości z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, organizacji zrzeszających pracodawców i związków zawodowych.

Tematyka szkoleń obejmować będzie m.in.:

  • wybrane zagadnienia prawa pracy, w tym ostatnie nowelizacje przepisów Kodeksu pracy,
  • ocenę ryzyka zawodowego w zakładach pracy – analizowanie i dokumentowanie warunków pracy,

Szkolenie odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku (piątek) w Klubie Pracy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19  w godzinach od 10.30 do 13.30.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zwracamy się do ww. odbiorców zainteresowanych projektem o zgłoszenie swojego uczestnictwa.

Zapisy na szkolenie prowadzi Daniel Machnik, tel. 77 448 99 33; e-mail: