Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

Konkurs - Pracodawca Roku 2015 Powiatu Nyskiego

pracodawca_roku.jpeg

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza konkurs „Pracodawca Roku 2015 Powiatu Nyskiego”. Oddaj głos na pracodawcę działającego na terenie naszego powiatu, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.

Już po raz siódmy chcemy nagrodzić pracodawców, którzy reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, a także udowadniają, że inwestycja w ludzi  to rozwój firmy. W naszym konkursie nie ma znaczenia wielkość przedsiębiorstwa ani branża - kierujemy go do wszystkich.

Tytuł „Pracodawca Roku 2015 Powiatu Nyskiego“  przyznany zostanie w trzech kategoriach:

 I – mikro i małe przedsiębiorstwo,

II – średnie przedsiębiorstwo,

III – duże przedsiębiorstwo.

Dodatkowo Pracodawca, który uzyska największą liczbę głosów mieszkańców powiatu otrzyma wyróżnienie jako „Pracodawca Roku 2015 wybrany przez lokalną społeczność”.

Już dzisiaj zapraszamy do głosowania mieszkańców powiatu nyskiego. Kupony do głosowana wraz z urnami umieszczone są w każdym urzędzie Miasta i Gminy powiatu nyskiego, Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie  oraz  Starostwie Powiatowym.

Termin zakończenia głosowania ustala się na 02.11.2015 r.

Wśród głosujących w konkursie mieszkańców wylosowany zostanie zwycięzca, który otrzyma nagrodę ufundowaną przez Starostę Nyskiego – tablet.

Wyłonienie pracodawców oraz wręczenie nagrody dla zwycięzcy w głosowaniu mieszkańców nastąpi na uroczystej gali organizowanej w dniu 26 listopada, w Collegium Artium Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie przy ul. Obrońców Tobruku.

Pracodawcy/  laureaci konkursu otrzymają statuetkę Syzyfa Nyskiego oraz prawo do używania przez okres 12 miesięcy tytułu  „Pracodawca Roku 2015 Powiatu Nyskiego w celach marketingowych i handlowych.