Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

Otwarcie sali TAURON Ekoenergia

 
W czwartek 27 września 2012 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Lipniki o godz. 11.00 rozpoczęły się uroczystości otwarcia „Sali przyrody TAURON Ekoenergia”.  Zaproszeni goście na ową okoliczność zebrali się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Lipnikach. Obchody uroczystości swoją obecnością uświetniły następujące osoby: pani Małgorzata Wójcik - Stasiak prezes zarządu Spółki TAURON Ekoenergia z Jeleniej Góry, pani Anna Ciszewska – Swat specjalista do spraw komunikacji i PR, pani Stanisława Pamuła wizytator Kuratorium Oświaty w Opolu, pan Jerzy Dunaj wicestarosta Powiatu Nyskiego, pan Zdzisław Baran Sekretarz Powiatu Nyskiego, zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Lipniki z prezesem Krzysztofem Dębcem na czele.

 Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich zebranych przez dyrektora szkoły panią Małgorzatę Kaczorowską, która jednocześnie przypomniała zebranym, jak do tego doszło, że to właśnie mała szkoła z Lipnik obok szkół z Wrocławia, Jeleniej Góry, Wicka i Pszenna uzyskała główną nagrodę 40.000 zł.
 
Pani dyrektor wspomniała także: „że radości nie było końca i że do końca nie wierzyliśmy, iż udało nam się odnieść tak wielki sukces” .Na zakończenie swojego wystąpienia życzyła wszystkim gościom miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Wyraziła także swoją niezmierną wdzięczność i uśmiech, za to, iż wspólnie wszyscy razem w tym uroczystym dniu możemy cieszyć się i dzielić się naszym szczęściem oraz radością z zaproszonymi gośćmi.
 
 100_3134.jpeg

100_3139.jpeg