Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

Bezpłatne szkolenie dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie oraz Państwowa Inspekcja Pracy  w Opola zapraszają pracodawców wszystkich branż zatrudniających do 20 pracowników do udziału w programie promocyjnym „Osiągaj sukces w zgodzie z przepisami prawa pracy. Zdobądź Dyplom PIP”. Edycja 2017 r.

Zdobądź Dyplom PIP - to realizowany od lat przez Państwową Inspekcję Pracy program prewencyjny skierowany do mikroprzedsiębiorstw, a więc najliczniejszych podmiotów na gospodarczej mapie województwa. Pracodawca, który zadeklaruje swój udział, zostaje kompleksowo przeszkolony w zakresie najważniejszych zagadnień prawa pracy i bhp, otrzymuje materiały edukacyjne i listę kontrolną problemów do sprawdzenia we własnym przedsiębiorstwie. W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem.

Szkolenie odbędzie się 7 kwietnia 2017r. (piątek) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy  w Nysie, w pokoju numer 15, I piętro, ul. Słowiańska 19  w godzinach od 10.00 do 13.30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Zapisy na szkolenie prowadzi Pan Daniel Machnik,  tel. 77 448 99 33; 882 617 275; e-mail: d.machnik@pup.nysa.pl

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń inspektorów pracy.