Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

portal-eduko-baner.jpeg

polecane_pupnysa.jpeg

Wybierz język

PUP w Nysie Liderem Aktywizacji Osób Młodych 2017 r.

7 grudnia w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja pn. „Aktywizacja osób młodych oddalonych od rynku pracy - dobre praktyki i rekomendacje”, organizowana przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM. Konferencja połączona była z uroczystą galą konkursu na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider aktywizacji osób młodych 2017”. Konkurs adresowany był do publicznych instytucji rynku pracy oraz agencji zatrudnienia. Jego celem było promowanie niestandardowych rozwiązań problemów osób młodych na rynku pracy.

O tytuł lidera walczyły instytucje rynku pracy z całego kraju. W kategorii publicznych instytucji rynku pracy Rada Nagrody zadecydowała o przyznaniu 10 nagród głównych, 9 nagród specjalnych i 5 wyróżnień.

Kapituła konkursu doceniła nasze nowatorskie działania zwiększające skuteczność wsparcia kierowanego do osób młodych przyznając nam nagrodę główną i tytuł „Lidera Aktywizacji Osób Młodych 2017” oraz wyróżnienie specjalne za wdrażanie działań zbieżnych z Rekomendacjami dla aktywizacji osób młodych w województwie śląskim.

nagrody 2017 kopia.png